Мнения

Какво казват нашите клиенти

Добави отзив
SmartSuperFood SmartSuperFood
Оценка*
0/5
* Моля, дайте оценка
Вашият отзив
* Моля, напишете отзив
Име
* Моля, въведете име
5,0
Общо 73 отзива
5 звезди
99
99%
4 звезди
1
1%
3 звезди
0%
2 звезди
0%
1 звезда
0%

Снимки от клиенти

Image #1 from Лили Ерсинова
Image #1 from Костадин Петров
Image #1 from Иван Костов
Image #1 from Ивана Костадинова
Image #1 from Ина Николаева
Image #1 from Гергана Ковачева
Image #1 from Ивайла Господинова
Image #1 from Ивон Геориева
Image #1 from Гергана Христова
Image #1 from Павлина Светославова
Image #1 from Лили Ерсинова

Лили Ерсинова

Очаквах просто здравословна добавка, но се оказа нещо повече – наистина ми помогна да подобря хранителните си навици. Ще поръчам отново със сигурност.

Image #1 from Костадин Петров

Костадин Петров

Супер удобно решение за хора с натоварено ежедневие. Всичко е готово и само се добавя към мляко или напитка. Доволен съм и от вкуса, и от качеството. често го взимам и с мен когато пътувам в чужбина поп работа много ми е удобно , и съм доволен че хапват балансирано

Image #1 from Иван Костов

Иван Костов

Много съм доволен от този пакет! Закуските са бързи за приготвяне и наистина ме държат сит през сутринта. Харесва ми, че мога да ги комбинирам с кисело мляко или смути и вкусът е страхотен. Плум ми е фажорит за сега

Image #1 from Ивана Костадинова

Ивана Костадинова

Spirulina Detox много приятно ме изненада. Очаквах да е по-зелен и гаден вкус, но е много балансиран и се комбинира страхотно с банан и ядки.

Image #1 from Ина Николаева

Ина Николаева

Пакетът е супер удобен за забързаните ми сутрини. Засища ме добре до обяд и нямам онзи глад за сладко още в 10 часа. А неделя с правим паланчинки с него, стават божествени.

Image #1 from Гергана Ковачева

Гергана Ковачева

Това ми стана любимата сутрешна рутина. Преди често пропусках закуска, а сега само добавям кисело мляко и плодове и съм готова за деня. Banana Energy ми дава супер старт. ааа и често си правим палачинки с него, децата и аз мноого и харесваме.

Image #1 from Ивайла Господинова

Ивайла Господинова

Започнах 20-дневния детокс заради честото подуване и липсата на енергия. След него се чувствам по-лека, коремът ми е много по-спокоен и имам по-стабилен тонус. Ще повторя със сигурност.

Image #1 from Ивон Геориева

Ивон Геориева

Още след първите няколко дни усетих много повече лекота и по-спокоен стомах. Най-много ми хареса, че сутрин имам готов ритуал – зеленият еликсир и закуската ме карат да се чувствам много по-добре през деня.

Image #1 from Гергана Христова

Гергана Христова

Това е първият пакет, с който усетих реална разлика не само в енергията, а и в цялостното усещане за баланс. Чувствам се по-лека, по-спокойна и денят ми върви много по-плавно. Страхотни сте!

Image #1 from Павлина Светославова

Павлина Светославова

Най-много ми хареса, че не дава онзи кратък ефект, а постепенно започнах да усещам повече стабилност – и в храносмилането, и в тонуса. След около седмица просто се чувствах по-добре в тялото си, не можах да повярвам, за което много благодаря

Image #1 from Лили Ерсинова
Image #1 from Костадин Петров
Image #1 from Иван Костов
Image #1 from Ивана Костадинова
Image #1 from Ина Николаева
Image #1 from Гергана Ковачева
Image #1 from Ивайла Господинова
Image #1 from Ивон Геориева
Image #1 from Гергана Христова
Image #1 from Павлина Светославова
1-30 от 73 отзива
  1. IK

    Много добър продукт! Харесва ми, че има различни миксове и не ми омръзва. Чувствам се по-лек и по-енергичен, откакто го включих в режима си.

  2. ЛЕ

    Очаквах просто здравословна добавка, но се оказа нещо повече – наистина ми помогна да подобря хранителните си навици. Ще поръчам отново със сигурност.

    Image #1 from Лили Ерсинова
  3. КП

    Супер удобно решение за хора с натоварено ежедневие. Всичко е готово и само се добавя към мляко или напитка. Доволен съм и от вкуса, и от качеството. често го взимам и с мен когато пътувам в чужбина поп работа много ми е удобно , и съм доволен че хапват балансирано

    Image #1 from Костадин Петров
  4. ИК

    Много съм доволен от този пакет! Закуските са бързи за приготвяне и наистина ме държат сит през сутринта. Харесва ми, че мога да ги комбинирам с кисело мляко или смути и вкусът е страхотен. Плум ми е фажорит за сега

    Image #1 from Иван Костов
  5. ИК

    Spirulina Detox много приятно ме изненада. Очаквах да е по-зелен и гаден вкус, но е много балансиран и се комбинира страхотно с банан и ядки.

    Image #1 from Ивана Костадинова
  6. ИН

    Пакетът е супер удобен за забързаните ми сутрини. Засища ме добре до обяд и нямам онзи глад за сладко още в 10 часа. А неделя с правим паланчинки с него, стават божествени.

    Image #1 from Ина Николаева
  7. BV

    Най-много ми харесва разнообразието – всеки ден мога да сменям вкуса според настроението си. Goji миксът ми е фаворит, защото се усеща много свеж и лек.

  8. ГК

    Това ми стана любимата сутрешна рутина. Преди често пропусках закуска, а сега само добавям кисело мляко и плодове и съм готова за деня. Banana Energy ми дава супер старт. ааа и често си правим палачинки с него, децата и аз мноого и харесваме.

    Image #1 from Гергана Ковачева
  9. BI

    Хареса ми, че пакетът не е просто детокс, а реално ти създава навик за по-добър старт на деня. След 20 дни се чувствах много по-балансирана и лека.

  10. PI

    Комбинацията между зеления микс и суперхранителните закуски е супер удобна. Не усещах, че съм на режим, а просто имах по-добра и полезна рутина всяка сутрин.

  11. ИГ

    Започнах 20-дневния детокс заради честото подуване и липсата на енергия. След него се чувствам по-лека, коремът ми е много по-спокоен и имам по-стабилен тонус. Ще повторя със сигурност.

    Image #1 from Ивайла Господинова
  12. ИГ

    Още след първите няколко дни усетих много повече лекота и по-спокоен стомах. Най-много ми хареса, че сутрин имам готов ритуал – зеленият еликсир и закуската ме карат да се чувствам много по-добре през деня.

    Image #1 from Ивон Геориева
  13. ГХ

    Това е първият пакет, с който усетих реална разлика не само в енергията, а и в цялостното усещане за баланс. Чувствам се по-лека, по-спокойна и денят ми върви много по-плавно. Страхотни сте!

    Image #1 from Гергана Христова
  14. ПС

    Най-много ми хареса, че не дава онзи кратък ефект, а постепенно започнах да усещам повече стабилност – и в храносмилането, и в тонуса. След около седмица просто се чувствах по-добре в тялото си, не можах да повярвам, за което много благодаря

    Image #1 from Павлина Светославова
  15. PY

    Работя активно, тренирам и често имах усещане за умора и тежест. С този пакет забелязах, че се възстановявам по-бързо и имам по-равномерна енергия през целия ден.

    Image #1 from Petq Yordanova
  16. SH

    Започнах го заради Plum Vitality, но комбинацията с фибрите и спирулината ми допадна най-много. Имам повече лекота след хранене и не се чувствам подута както преди.

  17. ГХ

    Започнах да ги използвам най-вече заради честата умора и усещането, че нямам енергия през деня. След около седмица усетих, че се събуждам по-лесно и не ми пада енергията толкова рязко следобед. Супер сте !

    Image #1 from Гергана Христова
  18. DP

    Много ми хареса комбинацията от продуктите – лесни са за прием и ги добавям към закуската си. Забелязах, че се разболявам по-рядко и като цяло се чувствам по-устойчив.

  19. ДГ

    Работя в напрегната среда и често се чувствах изтощена още към обяд. След като започнах този пакет, имам по-стабилна енергия и не ми се налага да посягам постоянно към кафе и енергийни напитки.

    Image #1 from Десислава Георгиева
  20. ТП

    Най-много ми допадна, че не изисква промяна в начина ми на живот. Просто го добавям към храненето си и усещам повече баланс и стабилна енергия през целия ми натоварен ден

  21. ПА

    След около 10-12 дни забелязах, че храносмилането ми е по-редовно и нямам онова неприятно усещане за тежест след храна. Определено бих го взел отново.

  22. ИГ

    Не съм човек, който лесно вярва на такива продукти, но с тези усетих промяна. Най-много ми допадна, че всичко е лесно за прием и не изисква голяма ангажираност от моя страна. Консумирам ги главно след фитнес и не чувствам умора.

    Image #1 from Ивайла Господинова
  23. ХЦ

    Още след първата седмица забелязах по-малко подуване и по-добра енергия сутрин. Най-хубавото е, че не ми се налага да променям режима си драстичнo и това ме кара да си я правя всеки ден.

  24. БП

    Избрах го заради детокс идеята, но най-много останах доволна от това колко по-леко се чувствам след хранене и колко по-малко ми се дояжда сладко.

    Image #1 from Бояна Петрова
  25. ХХ

    Комбинацията между спирулина, фибри и goji ми допадна страшно много. Не е рязък ефект, а постепенно усещаш, че тялото ти работи по-добре и денят минава по-леко. Супер сте!

    Image #1 from Христина Христова Боянова
  26. ВХ

    Най-много ми помогна за усещането за лекота след хапване. Преди често се чувствах мудна и сякаш всичко в тялото ми е забавено, а сега имам много по-добър ритъм и енергия.

    Image #1 from Виолета Христова
  27. ИФ

    Работя на бюро и често имах усещане за дискомфорт и подуване от храната, която ям в обедната почивка. След като започнах този пакет, това значително намаля и се чувствам по-спокойна в тялото си и не ям глупости.

  28. ВП

    Започнах да го използвам най-вече заради подуването след хранене и честно казано не очаквах голяма промяна. След около седмица усетих, че се чувствам по-леко и комфортно през деня дори и да съм хапвала повече.

    Image #1 from Велислава Панайотова
  29. ПС

    Много ми хареса, че всичко е лесно за приготвяне. Не губя време сутрин, а се чувствам по-лека и по-фокусирана през деня и на работа.

  30. ФИ

    Първоначално бях скептична за този продукт, но след около 10 дни усетих реална разлика – по-добро храносмилане и по-малко подуване. Определено ще поръчам отново.

    Image #1 from Филипа Иванова
1 2 3 »